فصل پاییز را پادشاه فصل ها می نامند و چه برازنده است این صفت برای فصل رنگین کمان. پاییز با تمام رنگ های زرد و سرخ آتشین خود وجود خدایی زیبا و زیبایی پسند را نوید می دهد که همه ی موجودات را از لطف بی شمار خود بهره مند می کند.
خرسندیم از اینکه می توانیم دگربار برای دومین سال ماهنامه نسیم کلارنو را منتشر کنیم.
به قطع یقین این موفقیت بزرگ جز به لطف پروردگار متعال، خواست شما مردم فهیم و فرهنگ دوست مازندران و صد البته حمایت و همراهی مسئولین گرانقدر میسر نمی شد. آنچه  ماهـنامه نسیــم کـلارنو را متمایز
می کند برنامه ریزی و هدف گذاری بر قشر نوجوان و جوان است. معتقدیم که آینده کشور عزیز اسلامیمان  را دانش آموزان امروز، مسئولین فردا، رقم خواهند زد چرا که فردایی بهتر را امروز باید ترسیم کرد.
 ایزد منان را شاکریم که در عصر فراوانی  اطلاعات، ابزارهای الکترونیکی و شبکه های اجتماعی گسترده و فراگیر، مخاطبان عزیز مطالعه و همکاری با نشریه چاپی نسیم کلارنو را با علاقه انجام می دهند.
این پیگیری ها  ما را در نشر بیش از 26000 شماره ماهنامه به گواه وزارت ارشـاد و فرهنـگ اسـلامی ایــران، دلگرم می کند. از همه منتقدان برای کمک به پیشبرد اهدافمان کمال تشکر را داریم.
به امید فردایی روشن برای این مرز و بوم
صلوات

 

یادداشت
مجله نسیم کلارنو از تمام مهدکودک ها، کانون ها، کتابخانه ها، انجمن ها، سازمان های مردم نهاد (NGO)، آموزشگاه ها و کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی در راستای پیشبرد اهداف خود دعوت به همکاری  می نماید.
مجله نسیم کلارنو با شریک دانستن دیگران در موفقیت خود، شما را به همکاری با شرایط مناسب دعوت می کند. بنابراین از هر گونه پیشنهاد استقبال می کند و تمام طرح ها را مورد ارزیابی قرار میدهد. در صورت تمایل به همکاری از طریق یکی  از راه های زیر با ما در ارتباط  باشید:
شماره تماس: 09116261611 - 09116261610
رایانامه : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
کانال پیام رسانی ما در تلگرام:
telegram.me/farzandanema
***************
با ارسال عدد 1 به شماره 10009116261610 با شما تماس حاصل می شود.

*****************
ارسال تصاویر و مطالب در تلگرام با ذخیره شماره 09116261610 امکان پذیر است.